fbpx
Állásajánlatok: Uszodagépész
Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidős
Munkavégzés helye: Termálfürdő Magyarhertelend

Munkavégzés helye: Hertelendi Termálfürdő

Munkanapok: hétfő – vasárnap (heti 2 pihenő nappal)
Munkaidő, foglalkoztatás jellege:
Teljes munkaidő, Alkalmazotti jogviszony
Beosztás szerinti munkarend

Főbb feladatok:

  • A fürdő, strand gépészeti, karbantartási feladatainak ellátása az érvényes technológiai utasításoknak megfelelően
  • Az uszodai berendezések felügyelete és a rendeltetésszerű működést biztosító feladatok végrehajtása.;
  • A vízhőmérséklet folyamatos mérése és az így nyert adatok regisztrálása;
  • Az uszodavíz pH értékének, illetve klór tartalmának ellenőrzése és a mérési eredmények vezetése;
  • Együttműködés a műszaki és más beosztású munkavállalókkal annak érdekében, hogy a fürdőszolgáltatás zavartalan és mindenki számára biztonságos legyen,
  • Az medencék és környezetük tisztaságának, valamint előírt vízminőségének biztosítása.
  • Az Üzemviteli szabályzat ismerete,
  • Az üzemltetési napló rendszeres vezetése,
  • Az medencék üzemeltetéséhez tartozó vegyszerkészlet ellenőrzése, azok napi szinten történő naplózása és rendelés leadása közvetlen vezetőjének,
  • A fürdő nagy (karbantartás) leállása alatti aktív részvétel,
  • Kisebb, a területet (épület) érintő javítási feladatok ellátása,
  • A területre vonatkozó Házirend, munka és balesetvédelmi előírások ismerete, alkalmazása.

Elvárások:

  • Uszodagépész, vízvisszaforgató berendezés kezelő;
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat;
  • Megbízható, felelősségteljes és csapatjátékos attitűd;
  • Pontos, felelősségteljes munkavégzés;
  • Rugalmas hozzáállás,
  • Önálló munkába járás biztosítása, mobilitás.

Amit kínálunk:

  • Stabil, hosszú távú, éves munkalehetőség;
  • Kellemes és biztos munkahelyi környezet;
  • Támogató vezetőség;
  • Segítőkész munkatársak;
  • Utazási költségtérítés;
  • Korrekt bérezés.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet, kérjük juttasd el számunkra elérhetőségedet, önéletrajzodat, és szívesen felvesszük Veled a kapcsolatot, hogy átbeszéljük a részleteket.

Köszönjük a jelentkezésedet!

Allowed Type(s): .pdf, .doc, .docx