fbpx
Állásajánlatok: Technikus
Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidős
Munkavégzés helye: Termálfürdő Magyarhertelend
Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidős
Munkavégzés helye: Termálfürdő Magyarhertelend

Munkavégzés helye: Hertelendi Termálfürdő Étterem

Munkanapok: hétfő – vasárnap (heti 2 pihenő nappal)
Munkaidő, foglalkoztatás jellege
Teljes munkaidő, Alkalmazotti jogviszony
Beosztás szerinti munkarend

Főbb feladatok, munkák:

  • medencék üzemeltetéséhez szükséges technikai háttér felügyelete
  • vízgépészeti feladatok
  • rendszerben fellépő meghibásodások felkutatása
  • a hiba javítása, javításban való közreműködés

Elvárások:

  • Pontosság, megbízhatóság,
  • Rendszerszintű gondolkodásmód
  • Igényes, precíz munkavégzés,
  • Ápolt megjelenés,
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Alapvető műszaki ismertek ( gépek, berendezések)
  • Csapatmunka.
  • Önálló munkába járás biztosítása, mobilitás.

Előny jelenthet:

  • Uszodagépész vizsga megléte
  • hasonló területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Stabil, hosszú távú, éves munkalehetőség;
  • Kellemes és biztos munkahelyi környezet;
  • Támogató vezetőség;
  • Segítőkész munkatársak;
  • Utazási költségtérítés;
  • Korrekt bérezés.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet, kérjük juttasd el számunkra elérhetőségedet, önéletrajzodat, és szívesen felvesszük Veled a kapcsolatot, hogy átbeszéljük a részleteket.

Allowed Type(s): .pdf, .doc, .docx