fbpx
Állásajánlatok: Takarítónő
Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidős
Munkavégzés helye: Termálfürdő Magyarhertelend

Munkavégzés helye: Hertelendi Termálfürdő & Szaunapark

Munkanapok: hétfő – vasárnap (heti 2 pihenő nappal)
Munkaidő, foglalkoztatás jellege:
Teljes munkaidő, Alkalmazotti jogviszony
Beosztás szerinti munkarend

Főbb feladatok, munkák:

  • Fürdő és szauna park területeinek takarítása
  • Napi takarítási feladatok ellátása a nyitvatartási idő alatt
  • Szauna textíliák kezelése
  • Intézményhez tartozó területek folyosók, irodák tisztán tartása
  • Mellékhelyiségek és tusolók tisztántartása, takarítása
  • Szemétgyűjtők kiürítése

Elvárások:

  • önálló, gyors munkavégzés
  • fizikai terhelhetőség
  • precizitás, igényesség, rendszeretet
  • rugalmasság
  • csapatszellem
  • udvariasság
  • vendégközpontúság
  • önálló munkába járás biztosítása, mobilitás.

Előnyt jelenthet:

  • nem igényel tapasztalatot, de hasonló pozícióban szerzett munkatapasztalat előny lehet
  • nem igényel nyelvtudást

Amit kínálunk:

  • Stabil, hosszú távú, éves munkalehetőség;
  • Kellemes és biztos munkahelyi környezet;
  • Támogató vezetőség;
  • Segítőkész munkatársak;
  • Utazási költségtérítés;
  • Korrekt bérezés.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet, kérjük, hogy jelentkezésed juttasd el számunkra elérhetőségedet, önéletrajzodat, és szívesen felvesszük Veled a kapcsolatot, hogy átbeszéljük a részleteket.

Köszönjük a jelentkezésedet!

Allowed Type(s): .pdf, .doc, .docx