fbpx
Állásajánlatok: Hobbi grillmester
Foglalkoztatás jellege: Alkalmi munkavállaló
Munkavégzés helye: Termálfürdő Magyarhertelend
Munkavégzés helye: Termálfürdő Magyarhertelend

Munkavégzés helye: Hertelendi Termálfürdő NYÁRI STRAND

Munkanapok: péntek, szombat, vasárnap

Munkaidő, foglalkoztatás jellege
alkalmi munka
Beosztás szerinti munkarend

Főbb feladatok:

  • grill ételek előkészítése
  • hús pácolás, zöldség felodolgozás
  • Üzemelési idő alatt fürdővendégek által megrendelt ételek elkészítése grill teraszunkon a nyári strandon
  • Együttműködés a konyhai és étteremben más beosztású munkavállalókkal annak érdekében, hogy a szolgáltatás zavartalan és mindenki számára biztosított legyen.

Elvárások:

  • Lojalitás, megbízhatóság, szorgalom;
  • Pontos precíz munkavégzés;
  • Előírt standardok betartása;
  • Megbízható, felelősségteljes és csapatjátékos attitűd;
  • Rugalmas hozzáállás, udvariasság;
  • Önálló munkába járás biztosítása, mobilitás;
  • Grillezésben jártasság, tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Kellemes és biztos munkahelyi környezet;
  • Támogató vezetőség;
  • Segítőkész munkatársak;
  • Utazási költségtérítés;
  • Korrekt bérezés.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet, kérjük a juttasd el számunkra elérhetőségedet, önéletrajzodat, és szívesen felvesszük Veled a kapcsolatot, hogy átbeszéljük a részleteket.

Köszönjük a jelentkezésedet!

Allowed Type(s): .pdf, .doc, .docx